כניסה


הרשם | שכחתי סיסמא
Webmail
 

ניהול קניונים | ניהול מרכזים מסחריים | ניהול נכסים מסחריים | ניהול ואחזקת מבנים | ניהול ואחזקת קניונים | חברות לניהול קניונים | אחזקת מבנים

ניהול קניונים, ניהול מרכזים מסחריים, אחזקת קניונים, קניונים, מרכזים מסחריים, ניהול מרכזי קניות, ניהול פאוור סנטר, חברות לניהול קניונים, חברות לניהול מרכזים תגיות: , , , , , , , ,

 

 

מה עושה את ההבדל בין קניון מנוהל לקניון מצליח?

ניהול קניונים | ניהול מרכזים מסחריים | ניהול נכסים מסחריים | ניהול ואחזקת מבנים | ניהול ואחזקת קניונים | חברות לניהול קניונים | אחזקת מבנים קניונים |

תחום הקניונים והמרכזים המסחריים הולך ותופס תאוצה…ריבוי הקניונים או מרכזי קניות ביחס להתחרות על כל מטר מרובע פר לקוח רק הולך ומחריף משנה לשנה.

אז מה עושה קניון למצליח?

ישנם הרבה פרמטרים אותם אנו יכולים למנות אשר יאיצו את ההצלחה של הקניון או המרכזים המסחריים, אך נמנה את העיקריים שבהם:

ניהול, ניהול ועוד הפעם ניהול:

כל ההבדל בין כל מבנה, כל קניון וכל מרכז מסחרי הוא בניהול, שכן ניהול יעיל איכותי ומתקדם יכול לפתור כל בעיה. יתרה מכך חברת מומלצת מקצועית לניהול נכסים או ניהול קניונים חייבת לקרוא את המפה העסקית והעתידית. תחום הניהול קניונים הנו בעל חשיבות רבה להצלחת הקניון שכן ניהול שהוא יעיל, רזה, מתקדם, מושך ומעניין את קהל היעד, יצעיד את הקניון לעבר הצלחתו. לא מדובר כאן רק על ניהול של צוותי ניקיון, שמירה, אחזקה תקלות, ניהול פיננסי או ניהול משפטי. ולא מדובר כאן רק על ניתוח מגמות והוצאות באקסלים, מדובר כאן על אסטרטגית ניהול מתקדמות אשר תצעיד את הקניון כגוף מרכזי על פני כל מתחרה שיקום באותו אזור שכונה ועיר.

מחירים:

בסקר אשר נערך בין אלפי לקוחות מנו באי הקניון את הסיבה המרכזית לבואם לקניון, והוא? המחירים אותם מציגים בעלי החנויות. הרי אם אותו קונה או לקוח צריך לקנות נעליים ויודע שיש את אותם נעליים במחיר זול יותר בקניון או חנות שכונתית אחרת הוא היה אץ לאותה חנות ורוכש אותם שם. לזה מצטרף התחרות הגוברת אצל קונים אשר משווים מחירים ברשתות האינטרנט ו/או מזמינים את אותה סחורה מאתרי האינטרנט בחו"ל. לכן בבואכם לבחור חברת ניהול טובה חשוב שלחברת ניהול יהיה כוח לשנות להשפיע ולעשות מהלכים חכמים, אשר מבינים עתיד ובטח בטח ומושכי קהל.

מחיר החניה, חניות, מרחק מהבית ונגישות:

הפרמטר השני אותו מנו הקונים בסקר שנערך בקרב הפוקדים את הקניון הנו מרחק מהבית, הנגישות, החניה ומחירי החניה כסממן מאוד חשוב בשיקול האם לבוא לקנות בקניון או לא. לכן חברה ניהול ואחזקה טובה ויעילה תדע לפתור גם מצבים קשים של חניות, מחירי חניות ונגישות. אגב תכנון נכון של הקניון, ישפוך אור על הצלחתו בקרב הפוקדים אותו.(ראה גם תכנון נכון).

תמהיל נכון של חנויות:

פרמטר מרכזי בשיקול הבאים לקניון האם להגיע לקניון הנו תמהיל החנויות באותו מרכז קניות ו/או תמהיל נכון של החנויות בקניון, שכן לקוחות או הקונים לא רוצים לקנות כל דבר במקום אחר, אלה אוהבים לרכז את הקניות במקום אחד שיש בו הכל.

בידול הקניון מהמתחרים:

למה הדבר דומה? אם ניקח את תחום התיווך בו פועלים מאות מתווכים בכל עיר, כולם פחות או יותר מציעים את אותו שירות באותם מחירים. מדוע שאותו לקוח יקנה דווקא אצל קניון זה או אחר? בידול קדמה עתיד ויצירתיות זה שם המשחק.

שיווק, שיווק, יח"צ, באזזז:

פרמטר נוסף שמנו הבאים לקניון בסקר, הנו עד כמה הקניון או המרכז המסחרי מושך אותם להגיע אליו: כמה הקניון פועל או עושה אירועים מושכים, הרצאות, ירידים, מבצעים, הופעות וכו'. חברת ניהול טובה תדע לעשות את ההבדל גם בנושאים אלה ובעיקר תהפוך את הקניון למותג בעיני הלקוחות ואם זאת תגדיל את הפדיון לבעלי העסקים בקניון.

עיצוב, ניקיון, אחזקה חווית לקוח ושירות:

בין הדברים האחרונים אשר מנו באי הקניון בסקר היה עיצוב, אחזקה, חוויית לקוח, ניקיון ושירות. חברת ניהול מקצועית ובעלת ניסיון תדע לנהל את הקניון או המרכז המסחרי ולקבוע נהלים מסודרים בהמון יצירתיות במטרה לקצר תהליכים, חוקים, תנאים, הסכמים ובעיקר להביא עימה יעילות רבה גם בנושאים אלה. למרות שבאי הקניון מנו את הפרמטר הזה כאחרון במעלה. אנו מניחים שאם הקניון היה לא מנוהל ולא נקי מבחינת הקהל המגיע לקניון זה היה נחקק ראשון במעלה בזיכרונם. מכך אנו מסיקים שהבאים לקניון או למרכזי הקניות לוקחים את האחזקה הניקיון והשירות כמובן מאליו וברור שהם צריכים לקבל את כל אלה כבסיס לבואם.

תכנון נכון:

לצערנו מרבית הקניונים אינם מתוכננים נכון מאפס! תכנון אדריכלי הנדסי נכון יצור משפך של קונים לתוך המרכז כל הזמן בכל זמן. אנחנו קוראים לזה תכנון מושך קהל ו/או חוויות שירות משתנות, אבל אתם יכולים לקרוא לזה גאונות הניהול.

לסיכום:

יכולנו למנות עוד עשרות סיבות נוספות, אבל חשוב להבין שתחום הקניונים הנו תחום למקצוענים ומנהל קניון ו/או חברת ניהול טובה תדאג להביא את הקניון לרמות גבוהות תוך חיסכון רב בעלויות, חיסכון באחזקות, ניהול אירועים, תפעול תוך קיצור תהליכים, שיווק מושך קהל, השבחת הקניון, מיתוג נכון, אסטרטגיה שיווקית, ניהול פיננסי יעיל, ניהול טכני, ניהול תפעולי, ניהול חניונים, ניהול משפטי נכון, עליית ערך הנכס, שמירה על חוויית לקוח וצעידה לעבר העתיד, שכן השוק משתנה יום יום ומנהל טוב צריך לדעת להתאים את עצמו ותמיד להצעיד הקניון לפני כולם.

 אם הניהול נכסים של קיסר אחזקות מבנים קניונים ומרכזים מסחריים אפשר לישון בשקט!

 תמיד לשרותכם

בהצלחה

קיסר ניהול נכסים, אחזקת מבנים

קניונים מרכזים מסחריים

עוד קצת על קיסר ופועלה:

חברת קיסר שיווק אחזקה וניהול נכסים מתמחה בניהול ושיווק של כל סוגי הנכסים ללא תשלום ובפריסה ארצית.

חברת קיסר ניהול נכסים ואחזקה קיימת מעל עשור והיא מנהלת מעל 300 נכסים מכל הסוגים בהצלחה רבה.

ההתמחות של קיסר היא להוריד את כל כאבי הראש מבעל הנכס ולבצע את כל הניהול של הנכס במקצועיות ובשלמות, במקום בעל הנכס וללא שום תשלום.

לקיסר ידע וניסיון מעשי רב בתחום השיווק הניהול נדל"ן והליווי פרויקטים גדולים ומשמעותיים בתחום הניהול בתי מלון, קניונים, מרכזים מסחריים, מבני ציבור, מתחמי ומגורי יוקרה, דירות ונכסים פרטיים.

כבר בראשית דרכה החלה קיסר לגבש דרך פעולה חדשנית ושונה אשר מביאה איתה בשורה לשוק הניהול – המשימה שלנו הייתה ועודנה להוביל את תרבות השיווק והניהול הנדל"ן בישראל, תוך יצירת שירותים ופתרונות מתקדמים וחדשניים בשיטת הניהול המושלם. לכל פרויקט אפיון וצרכים משלו!

הצוות של  קיסר כולל: מנהלי נכסים, מנהלי אחזקות, אנשי מחקר, אנשי הנדסה, אנשי קריאטיב, אנשי יח"צ, משפטנים, מומחי שיווק ומכירות, אנשי מיתוג, אדריכלים, מעצבי פנים, אנשי אסטרטגיות, מומחי מדיה חברתית, שמאים, מנהלי פרויקטים, אנשי ביצוע, אנשי מערכות, כולם מובילים בתחומם.

שיטת הניהול של קיסר מבוססת בין היתר על ניהול מושלם, יצירתי, רזה, יעיל, ומתקדם!

בסקר האחרון שנועד למדוד את רמת השירות בחברה שנערך ע"פ חשבוניות ברצף זכתה קיסר בציון כולל של 9.67

נכסים מנוהלים ומשווקים בפריסה ארצית: מעל 300

תפוסה: 97%

כושר גבייה שכ"ד: 99%

שביעות רצון: 9.67

ההתמחויות שלנו: שיווק וניהול נכסים בשיטה המושלמת:

 • שיווק וניהול נכסים מכל הסוגים בשיטה המושלמת
 • ניהול דירות מכל הסוגים.
 • אחזקת וניהול נכסים מניבים
 • ניהול מתחמים של דירות יוקרה, מגורי יוקרה, מגדלים מגורים, מתחמי מגורים
 • אחזקה וניהול קניונים, מרכזים שטחים מבנים מסחריים מכל הסוגים
 • שיווק וניהול נכסי דירות בתי יוקרה מתחמי מגורי מגדלי יוקרה מכל הסוגים
 • ניהול מבנים שטחים ציבוריים כגון מוזיאונים תיאטראות מגדלים ועוד
 • ניהול פרויקטים בבניה: כגון תמ"א 38, פינוי בינוי, קבוצת רכישה ועוד
 • ניהול מגדלים מכל הסוגים כגון: משרדים, מגורים, מסחריים
 • שיווק פרויקטים חדשים למגורים ומסחריים
 • שירותי פרימיום לבעלי נכסים כגון: שירותי קונסיירז'

couple-looking-at-shop-window_1098-758

יש לך נכס להשכרה למכירה ? בניין ? דירה ? דירות ? בניין משרדים ? חנות? בית יוקרה ? בית יוקרה ? נכסי יוקרה? דירות יוקרה ? נכסים מניבים? שטחים מסחריים? מרכזים מסחריים? מבנים מסחריים? נכס מסחרי ? דירה להשקעה ? נכסים מסחריים ? דירות להשקעה ? השבחת נכסים ? דירת נופש? דירות לתקופת קצרות ? דירה ריקה פנויה ? בונה בית ? מחפש דירה לשקעה ?

מהיום אתה לא צריך לעבוד קשה העבר את הכאב ראש אלינו ותתקדם לחבילת שירות מושלמת ללא תשלום.

0% עמלות ותשלום  100% שירות והצלחה

אם הניהול של קיסר אתם יכולים לישון בשקט.

www.caesaer.co.il

info@caesar.co.il

שירות ארצי: 1599556655

קיסר שיווק ניהול אחזקות מבנים מרכזים קניונים בניינים ניהול נכסים היא החברה המומלצת לניהול נכסים ואחזקה בישראל:

ניהול נכסים מניבים, ניהול קניונים, אחזקה שיווק ניהול נכסים דירות, מסחריים מניבים, שטחים קניונים מרכזים מבנים בניינים בתל אביב, ניהול נכסים בישראל, בהרצליה, ניהול נכסים בנתניה, ניהול נכסים בחיפה, ניהול נכסים בראשון לציון, ניהול נכסים בגבעתיים, ניהול נכסים ברמת השרון, ניהול נכסים בקריות, ניהול נכסים בנשר, ניהול נכסים בקריית אונו, ניהול נכסים בפתח תקווה, ניהול נכסים בכפר סבא, ניהול נכסים בסביון, ניהול נכסים בהרצליה פיתוח, ניהול נכסים בבאר שבע, ניהול נכסים באילת, ניהול נכסים באשדוד, ניהול נכסים במודיעין, ניהול נכסים ביבנה, ניהול נכסים בזכרון יעקב, ניהול נכסים בבנימינה, ניהול נכסים ברעננה, ניהול נכסים בכפר סבא, ניהול נכסים בבני ברק, ניהול ברמת גן, ניהול נכסים בגבעתיים, ניהול נכסים בקיסריה, ניהול נכסים בחדרה, ניהול נכסים בירושלים, ניהול נכסים בבאר שבע, ניהול נכסים בטבריה, ניהול נכסים בצפון, ניהול נכסים בגוש דן, ניהול נכסים בבאר שבע, ניהול נכסים בשרון, ניהול נכסים במרכז, ניהול נכסים בכל הארץ, ניהול נכסים בנתניה, ניהול נכסים בחולון, ניהול נכסים בבת ים, ניהול נכסים בקריית חיים, ניהול נכסים בקריית מוצקין, ניהול נכסים ברמת גן, ניהול נכסים בקריית ים, ניהול נכסים בקריית אתא, ניהול נכסים בקריית ביאליק, ניהול נכסים בכפר שמריהו, ניהול נכסים בארסוף, ניהול נכסים ברישפון,  ניהול נכסים בהרצליה פיתוח, ניהול נכסים ברעננה, ניהול נכסים בכפר סבא, ניהול נכסים ברעננה, ניהול נכסים בהוד השרון, ניהול נכסים בחולון, ניהול נכסים בפתח תקווה, ניהול נכסים בבני ברק, , ניהול נכסים בבת ים, ניהול נכסים בהוד השרון, ניהול נכסים בראש העין, ניהול נכסים בפתח תקווה, ניהול נכסים באילת, ניהול נכסים בטבריה, בטירה, ניהול נכסים בעתלית, ניהול נכסים בבנימינה, ניהול נכסים בזיכרון יעקב, ניהול נכסים ביהוד, ניהול נכסים בעפולה, ניהול נכסים באור עקיבא, ניהול נכסים במכמורת, ניהול נכסים בכרמיאל, ניהול נכסים באבן יהודה, ניהול נכסים אבן יהודה, בתל מונד, בקדימה, בצורן, ניהול נכסים בצפון תל אביב, ניהול נכסים ברמת אביב, בלוד, ניהול נכסים בבית שמש, ניהול נכסים בקריית אונו, ניהול נכסים בארסוף, ניהול נכסים ביבנה, ניהול נכסים בזכרון יעקב, ניהול נכסים באשדוד, ניהול נכסים בחולון, ניהול נכסים בת"א, ניהול נכסים בכפר שמריהו, ניהול נכסים ברישפון, ניהול נכסים ב, ניהול נכסים ב, ניהול נכסים בישראל, ניהול נכסים בתל אביב, ניהול נכסים בנתניה, ניהול נכסים בבת ים, ניהול נכסים בראשון לציון, בפארק צמרת, בחוף הצוק, ניהול נכסים בקריית אונו, ניהול נכסים בנשר, ניהול נכסים ברעננה, ניהול נכסים בכפר סבא, ניהול נכסים ב, ניהול נכסים בתל אביב, ניהול מרכזים מסחריים, שיווק ניהול שטחים מסחריים, ניהול מבנים מסחריים, ניהול שיווק נכסי יוקרה בישראל ועוד

קיסר ניהול נכסים בניה והשקעות – דירות להשקעה וניהול כל סוגי הנכסים ובניה מ א-ת למכירה והשכרה ללא תשלום בכל הארץ!

15 שנות שירות וניסיון בכל הארץ.

חברה הגדולה והמומלצת ביותר לניהול נכסים וניהול פרויקטים בבניה בישראל.

טלפון ארצי: 1599-55-66-55

info@caesar.co.il

http://www.caesar.co.il

קצת על קיסר שיווק וניהול כל סוגי הנכסים והפרויקטים לבניה בישראל ללא תשלום מצד בעלי הנכסים:

חברת קיסר שיווק וניהול נכסים בתל אביב ובישראל – הנה החברה האמינה המומלצת והמקצועית בישראל לניהול ושיווק כל סוגי נכסים, דירות, בניינים, מגורי יוקרה, בתי יוקרה, דירות להשכרה, דירות למכירה, השבחת נכסים, מתחמי דירות, תקופות קצרות, נכסים מושכרים, דירות להשקעה, מגדלי מגורים, בנייני משרדים, שטחים מסחריים, מבנים מסחריים, מרכזים מסחריים, קניונים, חניונים ועוד. חברת קיסר ניהול ושיווק נכסים קיימת 11 שנה בפריסה ארצית ומנהלת מעל 300 דירות נכסים ובניינים בישראל בהצלחה רבה. קיסר דוגלת בשירות אישי, ישר, שקוף ואמין. בסקר האחרון ע"פ חשבוניות ברצף זכתה קיסר ניהול ושיווק דירות ונכסים בסקר לקוחות בציון 9.67.

קיסר מעניקה ללקוחותיה שירות מושלם 24/7 הכולל את כל הטיפולים הכרוכים בשיווק וטיפול בנכס, כל זאת ללא תשלום של דמי ניהול ו/או עמלות תיווך. קיסר החברה היחידה אשר מעניקה שירותים מקיפים מהכנת הנכס להשכרה או מכירה ניקיון, שיפוץ, חוזים, הגנות משפטיות לבעלי הנכס מפני שוכרים, טיפול בכל התקלות, ריהוט, רשויות וצריכות, כך שבקיסר בעל הנכס לא עושה שום פעולה, וכל זאת ללא תשלום מצד הלקוח הן במכירה והן בהשכרה. קיסר נותנת שירות מקיף בערים מהצפון ועד הדרום: קיסר ניהול נכסים בירושלים, קיסר ניהול נכסים בתל אביב, קיסר ניהול נכסים בחיפה, קיסר ניהול נכסים בבני ברק, קיסר ניהול נכסים בנשר, קיסר ניהול נכסים בקריות, קיסר ניהול נכסים בחדרה, קיסר ניהול נכסים בקיסריה, קיסר ניהול נכסים בנתניה, קיסר ניהול נכסים בהרצליה, קיסר ניהול נכסים ברמת גן, קיסר ניהול נכסים בפתח תקווה, קיסר ניהול נכסים בירושלים, קיסר ניהול נכסים בראשון לציון, קיסר ניהול נכסים ברחובות, קיסר ניהול נכסים בבת ים, קיסר ניהול נכסים בקריית אונו, קיסר ניהול נכסים ברעננה, קיסר ניהול נכסים בפתח תקווה, רמת השרון, בבאר שבע, בסביון, כפר שמריהו, ועוד.

תחומי התמחות של קיסר שיווק וניהול נכסים: ניהול כל סוגי הנכסים והפרויקטים לבניה במקום אחד:

 

שיווק וניהול נכסים בתים דירות, שיווק פרויקטים למגורים חדשים, שיווק בתי דירות יוקרה, ניהול בנייני מגורים, ניהול מגורי יוקרה, ניהול מגדלי יוקרה, ניהול שטחי מסחר, ניהול מבנים, ניהול משרדים, ניהול דירות שכורות לטווח קצר, ניהול דירות להשקעה, שיווק ו ניהול בתי יוקרה, ניהול קניונים, ניהול בתי מלון, ניהול פרויקטים בבניה, ניהול נכסים, שיווק וניהול שטחי מסחר, שיווק וניהול מרכזים מסחריים, שיווק וניהול בנייני משרדים, ניהול מגורים, מגדלי משרדים, ניהול שטחי מסחר, ניהול מבני מסחר, ניהול משרדים, ניהול מרכזים מסחריים, שיווק נדל"ן, שיווק בתי יוקרה, שיווק שטחי מסחר, שיווק מגדלי יוקרה, ניהול פרויקטים בבניה, ניהול מרכזים מסחריים, שיווק דירות יוקרה ניהול דירות נופש בישראל

ניהול דירות מגורים, דירות שכורות פנויות, ניהול בתים פרטיים

ניהול מתחמי מגורים

ניהול מגדלי יוקרה

שיווק נכסי יוקרה

ניהול נכסי יוקרה

ניהול בניינים

אחזקת מבנים וניהול נכסים מכל הסוגים

ניהול מבנים מסחריים

ניהול שטחים מסחריים

ניהול מבנים לוגיסטיים

ניהול קניונים

ניהול אזורי תעשייה

ניהול מבני ציבור

ניהול קניונים

אחזקה ניהול נכסים מניבים

ניהול מבנים מסחריים

ניהול מרכזי קניות

ניהול פרויקטים

ניהול נכסים של תושבי ומשקיעי חוץ.
ניהול נכסים פנויים.
ניהול נכסים לרילוקיישן.

ניהול והשכרת נכסים לתקופות קצרות.
ניהול נכסים של אוכלוסיית גיל הזהב.
ניהול דירות עיזבון

אחזקת נכסים ודירות

אחזקת מבנים נכסים מניבים

ניהול מגורי יוקרה, בתי יוקרה, דירות יוקרה ומגדלי יוקרה

ניהול דירות רפאים
ניהול משרדים וחנויות

ניהול דירות לתקופות קצרות לטווח קצר

ניהול דירות להשקעה

ניהול תיקי השקעות למשקיעים בדירות להשקעה

השבחת נכסים וניהולם

ניהול חניונים, קניונים בתי מלון, קרקעות

ניהול נכסים מניבים

ניהול נכסים מושכרים להשכרה

ניהול קבוצות רכישה

ניהול פרויקטים בבניה מכל הסוגים בישראל

ניהול קבוצות רכישה

שיווק פרויקטים למגורים

שיווק נדל"ן

שיווק פרויקטים חדשים

שיווק נכסים מסחריים

Property Management Israel | Tel Aviv | Haifa | Jerusalem | Herzliya | Netanya | Assets | Apartments | Office buildings | Buildings | Residential buildings | Luxury Homes | Luxury Homes | Apartments For Rent | Rentals for short periods | luxury apartments israel

 

נשמח לענות על כל שאלה בטלפון 1599556655

www.caesar.co.il

info@caesar.co.il

https://www.facebook.com/caesar.co.il

 קרדיט לתמונה: אתר>Freepik

 

 

צור קשר

שם *

דואר אלקטרוני *

טלפון *

נושא

תוכן ההודעה


Please leave this field empty.

PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNjIwIiBoZWlnaHQ9IjM1MCIgc3JjPSJodHRwczovL3d3dy55b3V0dWJlLmNvbS9lbWJlZC9NVmVjSmpSWjRmdyIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=