כניסה


הרשם | שכחתי סיסמא
Webmail
 

ניהול נכסים | ניהול דירות בתל אביב בת"א | אחלה שירות וללא תשלום

ניהול נכסים דירות מסחרי שיווק פרויקטים תגיות: , , , , , , , , , , , , , , ,

 

 

 

ניהול נכסים בתל אביב, ניהול נכסים בצפון תל אביב, ניהול נכסים בדרום תל אביב, ניהול נכסים ברמת גן, ניהול נכסים בגבעתיים, ניהול נכסים ברמת אביב, ניהול נכסים בצהלה, ניהול נכסים בפארק צמרת…איך בוחרים חברה מקצועית ומומלצת לשיווק וניהול נכסים דירות נכסי יוקרה או מרכזים מסחריים שתנהל ותשווק לכם את הנכס בצורה יעילה אמינה וחסכונית ?

מהי חברה לניהול נכסים דירות, מרכזים מסחריים או מגדלי מגורים ? 

חברה לניהול נכסים בתל אביב הנה חברה אשר מנהלת לבעלי נכסים את רכושם במקומם, בצורה מקצועית ומדויקת. מנהל הנכסים אמורים לדאוג לטיפול השוטף של כל מערכות הנכס במקצועיות אמינות והתמדה וכולל שיווק הנכסים ליצירת תפוסה מלאה בנכס. תחום זה התפתח רבות בעשור האחרון והשירות אותם מעניקות חברות לניהול נכסים מסחריים, דירות, בתים, בניינים, מגדלים הפך ליותר מקצועי ורחב.

חברות לניהול נכסים דירות נכסים מסחריים נכסי יוקרה בתי יוקרה מגדלים משרדים מרכזים מסחריים וכו' בעולם כולו בכלל ובישראל בפרט זה תחום הולך ומתפתח ודורש כמו בכל מקצוע בדיקה מדוקדקת ורחבה לפני בחירתם, בבחינת: "החברה לניהול נכסים הנ"ל הולכת לנהל לי את היקר מכל"

מהם תפקידו של מנהל הנכסים בתל אביב?

מנהל נכסים מקצועי ידאג לכל טיפול הקשור בנכס. בכל נכס צריך לטפל בצורה אחרת. ניהול בניין יוקרה אינו דומה לניהול דירה להשכרה:

לכל נכס יש תקציב משלו, תכניות, הוצאות הכנסות, בעיות, דיירים עם דרישות שונות וכו'.

למשל טיפול בדירה שכורה מצריך טיפול אשר מתחיל בשיווק הנכס במהירות המרבית, בחירת דייר איכותי בעל בטחונות מעולים, טיפול בהכנת הנכס להשכרה כולל תיקונים שיפוץ ניקיון וכו', טיפול בכל תקלה אשר מעיקה על הדייר, חוזים משפטיים, טיפול בהכנסה או בהוצאת רהיטים, טיפולים משפטיים בדיירים בעייתיים, קריאות מונים והעברה לרשויות, קבלת בטחונות מהדיירים ועוד ועוד

לעומת זאת בדירות יוקרה צריך לבצע את כל האמור לעיל וגם להוסיף לשירות תוספות לפי בקשת הדייר לדוגמא:

איסוף משדה התעופה, בקשות למקרר מלא לפי רצונות, ניקיון בית היוקרה, רישום לגנים ילדים, שירותי כביסה, זמינות גבוהה לכל בעיה וכו'

בבואנו לבחור חברה אשר תנהל לנו את היקר לנו מכל …"הנכס" יש להקפיד על הכללים הבאים:

המלצות: כמה זמן החברה פועלת? חברה לניהול נכסים רצינית, צריכה להיות בעלת עשר שנים של ניסיון והמלצות. חברה כזאת תדאג להביא איתה לפגישה מגוון רחב של ממליצים מכל סוגי הנכסים אותם היא מנהלת.

שיווק הנכס, דירה, פרויקט: יש לבחון טוב מהם הפעולות אותם החברה מתכוונת לעשות כדי שהנכסים שלכם לא יהיו ריקים. מה ההצלחות שלה בתחום זה. לצערנו יש הבדל רב בין שירות לשיווק. יש חברות אשר יודעות לנהל אך לא עושות פעולות רציניות לשיווק הנכס שלכם. המשמעות של זה הוא הפסד ניכר לבעל הנכס.

דיווחים שוטפים: חברה רצינית תחבר אותכם למערכות הממוחשבות שלה, כך שבכל זמן ומכל מקום, אתה יכול לדעת הכל על הנכסים שלך. למשל כמה השוכר משלם, קריאות מונים, איך החברה טיפלה בתקלות, באיזה מהירות היא תיקנה דברים, כמה זה עלה וכו'.

שירות מהיר וזמינות 24/7: חברה רצינית לניהול נכסים הן מסחריים והן דירות פרטיות צריכה להיות זמינה לבקשות הלקוחות ובעלי הנכסים 24/7 וזאת במטרה להעניק להם חוויית שירות תמורת הכסף אותו הם משלמים.

שירות כולל או שירות חלקי? : חשוב לבדוק מה כוללת חבילת השירות של אותה חברה. יש חברות למשל אשר נותנות חבילות בסיס וכל טיפול נוסף עולה לבעלי הנכסים בתשלום נוסף. ויש חברות אשר מאמינות בשירות כולל מושלם כזה שאין צורך להוסיף עליו תשלומים נוספים. ההבדל בשירות וברמת ההוצאות הוא אדיר. יש חברות שדואגות להכין את הנכס להשכרה ו/או לממן תקלות וטיפולים משפטיים ויש חברות שכל שירות הוא בתוספת תשלום, עליכם לבחור את החברה המתאימה לכם. והכי חשוב שלא יהיו הפתעות.

שירותים חדשניים: חברה מקצועית לניהול נכסים תדע להתחדש כל הזמן עם רצונות השוק. שוק הנדל"ן רווי בחידושים.

מנהל נכסים מקצועי: אין ספק כי עבודת מנהל הנכס מלווה באחריות רבה, מנהלי הנכס מטעמכם חייבים להיות סופר מקצועיים, ולהבין בתפעול מערכות הבניין או הבית, הרי אתם מפקידים בידם את היקר לכם מכל ולכן חשוב מאוד לבדוק את מקצועיות מנהל הנכס והבנתו בניהול השוטף ובתפעול מערכות הבית. למשל מנהל נכס אשר ניהל דירה בדרום תל אביב לא ידע לנהל בית חכם עם מערכות מתוחכמות בסביון. חשוב גם להבחין בין מתווך שעיקר פעילותו זה תיווך, לבין חברה שעיקר עיסוקה זה ניהול ושיווק נכסים.

ניהול יעיל הוא חיסכון: מנהל נכסים מקצועי ידע לחסוך עלויות רבות, ויפעל בנאמנות עבורכם. אין לקבל כמובן מאליו כל הצעה של מנהל הנכס, בדקו האם ההצעה שהציע מנהל הנכס היא הטובה ביותר, כך תדעו אם הזמן מהי רמת המקצועית של החברה לניהול נכסים שלקחתם. למשל יש מנהלי נכסים אשר מרוויחים גם מכל תקלה בה הם מטפלים, כך לדעתי נגרם נזק רב לבעל הנכס, כי כאן מנהל הנכסים מאבד את זהותו אשר לשמה שכרו את שירותיו. מנהל נכסים מקצועי אמור לפעול בנאמנות לטובת בעלי הנכס, כך שכל תשלום נוסף אשר בעל מקצוע ישלם לו, אינו בא להגן על בעל הנכס, אלה מביא עוד הוצאות לבעל הנכס במקום לדאוג לו להנחות כבירות.

פריסה ארצית: חברה רצינית תדע לנהל עבורך את הנכסים הקרובים והרחוקים. נניח שיש לך מרכזים מסחריים ו/או נכס מסחרי בחיפה  ודירה להשקעה בתל אביב, חברה רצינית תדע לתת לך פתרון כולל ומקצועי לכלל הנכסים שלך. כל נכס והתכנית שלו. קיסר שיווק וניהול נכסים מאמינה בפריסה ארצית ופועלת בכל הערים המרכזיות: ב תל אביב, חיפה, ירושלים, הרצליה, רמת גן, פתח תקווה, גבעתיים, נתניה, קיסריה, סביון, כפר שמריהו, מודיעין ראשון לציון בת ים וכו' ?

כמות האנשים המועסקים בחברה: בעל החברה לא מסוגל לעשות הכל לבד. ולכן יש לשאול את נציגי החברה כמה אנשים מועסקים בחברה, איפה החברה יושבת, ואפילו לבקר במשרדי החברה. כל זאת מראה על רצינות החברה ועל השירות העתיד לבוא.

הסכם ישר ולעניין: כל חברה מלווה את השירותים שלה בהסכמים ולכן חשוב מאוד שכל ההבטחות אשר באות בקלות ובע"פ ירשמו גם בהסכם.

מחירים: כמה החברה גובה עבור שירותיה, מניסיון ניהולי של מאות פרויקטים לא תמיד היקר הוא הטוב ביותר. חברת קיסר ניהול נכסים עובדת בשיטה ייחודית ובה היא לא גובה מבעלי הנכסים שום תשלום, ומצד שני היא מעניקה חבילת שירות מושלמת.

יש עוד המון פרמטרים שחשוב להקפיד עליהם. אך בסופו של דבר חשובה מאוד הכימיה שיש לכם עם מנהל הנכס. מנהל נכסים מחייך הוא לא תמיד האיש מקצוע שיתגלה כמנהל האמין והישר ביותר ולכן יש לבקש המלצות. כמו כן חשוב לבקר בנכסים שאותה חברה מנהלת על מנת לבדוק עד כמה החברה מקצועית.

לסיכום:

בבואנו לבחור מנהל נכסים, אין לראות בכך דבר של מה בכך ויש לבדוק את כל הפרמטרים המובאים להלן בדקדקנות רבה. תזכרו שמנהל נכסים מקצועי יידע להשביח ולשמור ואף להעלות את ערכו של הנכס.

חברת קיסר ניהול נכסים מאחלת לכם שתרבו נכסים אך ללא דאגה בדיוק כמו לקוחותיה.

קיסר ניהול נכסים דירות יוקרה, בתי יוקרה, נכסים מסחריים מגדלי מגורים

10 שנות שירות ניסיון והמלצות.

info@caesar.co.il

www.caeasr.co.il

 

קצת על קיסר ניהול נכסים:

יש לך נכס להשכרה למכירה ? בניין ? דירה ? דירות? בניין משרדים ? חנות? מגורי יוקרה ? נכס מסחרי ? מחפש דירה להשקעה ? דירות להשקעה ? השבחת נכסים ? בונה בית ?

מהיום אתה לא צריך לעבוד קשה העבר את הכאב ראש אלינו ותתקדם לחבילת שירות מושלמת שהיא ללא תשלום.

0% עמלות תיווך 100% שירות והצלחה

קיסר ניהול נכסים והשקעות בניה היא החברה המומלצת ל ניהול נכסים דירות ומסחרי בתל אביב, ניהול נכסים בהרצליה, ניהול נכסים בנתניה, ניהול נכסים בחיפה, ניהול נכסים בראשון לציון, ניהול נכסים בגבעתיים, ניהול נכסים ברמת השרון, ניהול נכסים בקריות, ניהול נכסים בנשר, ניהול נכסים בקריית אונו, ניהול נכסים בפתח תקווה, ניהול נכסים בכפר סבא, ניהול נכסים בסביון, ניהול נכסים בהרצליה פיתוח, ניהול נכסים בקיסריה, ניהול נכסים בחדרה, ניהול נכסים בירושלים, ניהול נכסים בבאר שבע, ניהול נכסים בטבריה, ניהול נכסים בצפון, ניהול נכסים בגוש דן, ניהול נכסים בבאר שבע, ניהול נכסים בשרון, ניהול נכסים במרכז, ניהול נכסים בכל הארץ, ניהול נכסים בנתניה, ניהול נכסים בחולון, ניהול נכסים בבת ים, ניהול נכסים בקריית חיים, ניהול נכסים בקריית מוצקין, ניהול נכסים ברמת גן, ניהול נכסים בקריית ים, ניהול נכסים בקריית אתא, ניהול נכסים בקריית ביאליק, ניהול נכסים בכפר שמריהו, ניהול נכסים בארסוף, ניהול נכסים ברישפון , ניהול נכסים בהרצליה פיתוח, ניהול נכסים ברעננה, ניהול נכסים בהוד השרון, ניהול נכסים בראש העין, ניהול נכסים בפתח תקווה, ניהול נכסים באילת, ניהול נכסים בטבריה, בטירה, ניהול נכסים בעתלית, ניהול נכסים בבנימינה, ניהול נכסים בזכרון יעקב, ניהול נכסים ביהוד, ניהול נכסים בעפולה, ניהול נכסים באור עקיבא, ניהול נכסים במכמורת, ניהול נכסים בכרמיאל, ניהול נכסים באבן יהודה, ניהול נכסים אבן יהודה, בתל מונד, בקדימה, בצורן, ניהול נכסים בצפון תל אביב, ניהול נכסים ברמת אביב, בלוד, ניהול נכסים בבית שמש, בפארק צמרת, בחוף הצוק, ועוד

קיסר ניהול נכסים בניה והשקעות – דירות להשקעה וניהול כל סוגי הנכסים ובניה מ א-ת למכירה והשכרה ללא תשלום בכל הארץ!

10 שנות שירות וניסיון בכל הארץ.

חברה הגדולה ביותר לניהול נכסים ובניה בכל הארץ.

טלפון ארצי: 1599-55-66-55

info@caesar.co.il

http://www.caesar.co.il/

info@caesar.co.il

קצת על קיסר שיווק וניהול כל סוגי הנכסים והפרויקטים לבניה בישראל ללא תשלום מצד בעלי הנכסים:

חברת קיסר שיווק וניהול נכסים בתל אביב ובישראל – הנה החברה האמינה המומלצת והמקצועית בישראל לניהול ושיווק כל סוגי נכסים, דירות, בניינים, מגורי יוקרה, בתי יוקרה, דירות להשכרה, דירות למכירה, השבחת נכסים, מתחמי דירות, תקופות קצרות, נכסים מושכרים, דירות להשקעה, מגדלי מגורים, בנייני משרדים, שטחים מסחריים, מבנים מסחריים, מרכזים מסחריים, קניונים, חניונים ועוד. חברת קיסר ניהול ושיווק נכסים קיימת 11 שנה בפריסה ארצית ומנהלת מעל 300 דירות נכסים ובניינים בישראל בהצלחה רבה. קיסר דוגלת בשירות אישי, ישר, שקוף ואמין. בסקר האחרון ע"פ חשבוניות ברצף זכתה קיסר ניהול ושיווק דירות ונכסים בסקר לקוחות בציון 9.67.

קיסר מעניקה ללקוחותיה שירות מושלם 24/7 הכולל את כל הטיפולים הכרוכים בשיווק וטיפול בנכס, כל זאת ללא תשלום של דמי ניהול ו/או עמלות תיווך. קיסר החברה היחידה אשר מעניקה שירותים מקיפים מהכנת הנכס להשכרה או מכירה ניקיון, שיפוץ, חוזים, הגנות משפטיות לבעלי הנכס מפני שוכרים, טיפול בכל התקלות, ריהוט, רשויות וצריכות, כך שבקיסר בעל הנכס לא עושה שום פעולה, וכל זאת ללא תשלום מצד הלקוח הן במכירה והן בהשכרה. קיסר נותנת שירות מקיף בערים מהצפון ועד הדרום: קיסר ניהול נכסים בירושלים, קיסר ניהול נכסים בתל אביב, קיסר ניהול נכסים בחיפה, קיסר ניהול נכסים בבני ברק, קיסר ניהול נכסים בנשר, קיסר ניהול נכסים בקריות, קיסר ניהול נכסים בחדרה, קיסר ניהול נכסים בקיסריה, קיסר ניהול נכסים בנתניה, קיסר ניהול נכסים בהרצליה, קיסר ניהול נכסים ברמת גן, קיסר ניהול נכסים בפתח תקווה, קיסר ניהול נכסים בירושלים, קיסר ניהול נכסים בראשון לציון, קיסר ניהול נכסים ברחובות, קיסר ניהול נכסים בבת ים, קיסר ניהול נכסים בקריית אונו, קיסר ניהול נכסים ברעננה, קיסר ניהול נכסים בפתח תקווה, רמת השרון, בבאר שבע, בסביון, כפר שמריהו, ועוד.

תחומי התמחות של קיסר שיווק וניהול נכסים: ניהול כל סוגי הנכסים והפרויקטים לבניה במקום אחד:

שיווק וניהול נכסים בתים דירות, שיווק פרויקטים למגורים חדשים, שיווק בתי דירות יוקרה, נכסי יוקרה, ניהול בנייני מגורים, ניהול מגורי יוקרה, ניהול מגדלי יוקרה, ניהול שטחי מסחר, ניהול מבנים, ניהול משרדים, ניהול דירות שכורות לטווח קצר, ניהול דירות להשקעה, ניהול בתי יוקרה, ניהול קניונים, ניהול בתי מלון, ניהול פרויקטים בבניה, ניהול נכסים, שיווק וניהול שטחי מסחר, שיווק וניהול מרכזים מסחריים, שיווק וניהול בנייני משרדים, ניהול מגורים, מגדלי משרדים, ניהול שטחי מסחר, ניהול מבני מסחר, ניהול משרדים, ניהול מרכזים מסחריים, שיווק נדל"ן, שיווק בתי יוקרה, שיווק שטחי מסחר, שיווק מגדלי יוקרה, ניהול פרויקטים בבניה, ניהול מרכזים מסחריים, ניהול דירות נופש בישראל

ניהול דירות מגורים, דירות שכורות פנויות, ניהול בתים פרטיים

ניהול מתחמי מגורים

ניהול מגדלי יוקרה

ניהול בניינים

אחזקת נכסים מכל הסוגים

ניהול מבנים מסחריים

ניהול שטחים מסחריים

ניהול מבנים לוגיסטיים

ניהול קניונים

ניהול אזורי תעשייה

ניהול מבני ציבור

ניהול מבנים מסחריים

ניהול מרכזי קניות

ניהול פרויקטים

ניהול נכסים של תושבי ומשקיעי חוץ.
ניהול נכסים פנויים.
ניהול נכסים לרילוקיישן.

ניהול והשכרת נכסים לתקופות קצרות.
ניהול נכסים של אוכלוסיית גיל הזהב.
ניהול דירות עיזבון

החזקת נכסים ודירות

ניהול מגורי יוקרה, בתי יוקרה, דירות יוקרה ומגדלי יוקרה

ניהול דירות רפאים
ניהול משרדים וחנויות

ניהול דירות לתקופות קצרות לטווח קצר

ניהול דירות להשקעה

ניהול תיקי השקעות למשקיעים בדירות להשקעה

השבחת נכסים וניהולם

ניהול חניונים, קניונים בתי מלון, קרקעות

ניהול נכסים מניבים

ניהול נכסים מושכרים להשכרה

ניהול קבוצות רכישה

ניהול פרויקטים בבניה מכל הסוגים בישראל

ניהול קבוצות רכישה

שיווק פרויקטים למגורים

שיווק נדל"ן

שיווק פרויקטים חדשים

שיווק נכסים מסחריים

 

Property Management Israel | Tel Aviv | Haifa | Jerusalem | Herzliya | Netanya | Assets | Apartments | Office buildings | Buildings | Residential buildings | Luxury Homes | Luxury Homes | Apartments For Rent | Rentals for short periods

 

נשמח לענות על כל שאלה בטלפון 1599556655

www.caesar.co.il

info@caesar.co.il

https://www.facebook.com/caesar.co.il

 

 

צור קשר

שם *

דואר אלקטרוני *

טלפון *

נושא

תוכן ההודעה


Please leave this field empty.

PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNjIwIiBoZWlnaHQ9IjM1MCIgc3JjPSJodHRwczovL3d3dy55b3V0dWJlLmNvbS9lbWJlZC9NVmVjSmpSWjRmdyIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=