כניסה


הרשם | שכחתי סיסמא
Webmail
 

חברה מומלצת ומקצועית ל ניהול נכסים, אחזקת מבנים, ניהול קניונים, מרכזים מסחריים, נכסים מניבים, שאתם חייבים להכיר

ניהול קניונים, ניהול מרכזים מסחריים, אחזקת קניונים, קניונים, מרכזים מסחריים, ניהול מרכזי קניות, ניהול פאוור סנטר, חברות לניהול קניונים, חברות לניהול מרכזים תגיות: , , , , , , , , , , , , , , ,

חברה מומלצת ומקצועית לניהול נכסים ואחזקת מבנים, ניהול קניונים, מרכזים מסחריים, נכסים מניבים, שאתם חייבים להכיר:

יזמים יקרים החלטתם לרכוש קרקע ואתם לפני הקמה של קניון, מרכז מסחרי, בניין משרדים ו/או נכסים מניבים בתל אביב בחיפה בירושלים בנתניה בהרצליה בחדרה בפתח תקווה בטבריה בנצרת בעפולה או בארץ ישראל. אתם מתלבטים האם לנהל את הנכסים המניבים שלכם לבד או אולי לפנות לחברת ניהול מקצועית ומומלצת כדי שתוריד מימכם את כאבי הראש. אנחנו בקיסר שיווק ניהול ואחזקת מבנים מאמינים כי "כל ההבדל הוא בניהול"

 קחו 10 טיפים מקצועיים למה כדאי לעשות את זה נכון עם חברת ניהול מקצועית ומומלצת כמו קיסר שיווק נדל"ן, ניהול נכסים ואחזקת מבנים קניונים מרכזים מסחריים:

ידע זה כוח: הניסיון הניהולי

תפקידה החשוב והרחב של חברת השיווק הניהול והאחזקה הוא לא רק לנהל את השיווק, האחזקה היחסי ציבור, הכספים, הצד המשפטי, המערכות וכו' של המרכז המסחרי או הקניון ו/או הבניין משרדים שיזמתם, אלה לגרום לכל המערכות לעבוד בסינרגיה מושלמת, תוך השאת הרווח של בעלי הנכס מהמבנים, תוך דגש רב על השבחתו, ועליית ערכו. הרי נכס אשר מנוהל בניהול מומחה מתקדם ויצירתי יגרום לכך שהקהל ינהר אליו.

מחלקת מחקר – להבין את הטעות לפני:

חברה בעלת ניסיון רב בשיווק ניהול ואחזקת מבנים בעלת מחלקת מחקר גדולה טובה, מנהלת מערכת בקרה של תהליך ותהליך בנכס המניב שלך, ויודעת לנתח כל מהלך, כך היא מונעת טעויות למשל בטרם הם קרו ובנוסף היא יודעת לחסוך מיליוני שקלים בשנה בעוד שבמקום להתעסק עם היזמות העסקית בעסקים שלך הינך טרוד בניהול המרכז המסחרי. חברה מקצועית יודעת לנהל הקניון למשל בשקט מופתי כך שאתה יכול להמשיך להתעסק במה שאתה באמת טוב בו.

בניית הקונספט: בידול ויצירתיות

אנו רואים קניונים, מרכזים מסחריים במרחק קצר זה מזה, ללא שום בידול האחד מהשני, משמע ראית אחד כאילו ראית את כולם. אין שום הבדל בין קניון עזריאלי בתל אביב לקניון רמת אביב או לקניון האופנה של גינדי בתל אביב, אין שום חשיבה האם הקהל הכל כך מצומצם, יכול להתחלק בין כל כך הרבה קניונים דומים? מה חסר באותו אזור, ואיך ליצור קניון ו/או מרכז מסחרי שהוא הדבר הבא. אז הגיע זמן שנבין ששם המשחק בכל משחק הוא היצירתיות. יצירתיות אינה מתבטאת בהעתקת המתחרה, יצירתיות היא הצורך ליצור משהוא שאין כמוהו באזור בעיר בארץ בעולם.

ייעוץ בתכנון נכון: לא על האדריכל לבדו

תכנון הנדסי אדריכלי יצירתי, הנו מרכיב מאוד חשוב בטרום ניהול כל נכס מניב, שכן שוב אנו עדים לקניונים מרכזים מסחריים שנראים כאילו תכנן אותם אותו אדריכל בעוד הם תוכננו אצל אדריכלים שונים. בסקר על עולם הקניונים נשאלו אלפי עונים, האם יש בקניון חוויה תרבותית מסוימת? התשובה הייתה לא. כי רבים מהעונים סימנו שאחד הדברים החשובים להם בקניון למשל היא החוויה, העוצמה, החוויה לבוא ולהישאר עם טעם של עוד, ולא רק לבוא לקנות וללכת. משמע תכנון נכון של קניון משפיע על הצלחתו.

בניית תמהיל נכון: קופיקס ליד שאנל

תמהיל נכון של חנויות הוא משמעותי מאוד להצלחת הקניון, למשל יכולנו לראות כי התמהיל של קניון גינדי תל אביב, מורכב מרק מותגי אופנה ללא חנויות עוגן, אשר מביאות את הקהל כמשפך לתוך הקניון. מחקר שוק נכון יכול למנוע טעויות רבות, כי הקהל הסובב את הקניון וגם אלה שגרים מעל הקניון אינו קהל של מותגים, אבל הם בהחלט קהל של צרכים. הצורך לסופר ענק וזול, הצורך למשל למתחם אוכל איכותי בתוך הקניון אשר יהווה משפך אל תוך הקניון ולא ישאיר את הקהל מחוץ לקניון, הצורך לחנויות יצירתיות בשילוב חנויות מותגים. משמע תמהיל נכון: הקהל הסובב את הקניון הוא בהחלט לא קהל של רק מותגים. לזה נוסיף את קניון עזריאלי דיזנגוף סנטר וקניון רמת אביב אשר נמצאים במרחק קצר.

שיטת ה Total management: שיווק, ניהול ואחזקה:

חברת שיווק ניהול ואחזקה מקצועית הפועלת בשיטת הניהול המושלם יודעת לתת מענה מקיף לכל הצרכים של הקניון ו/או המרכזים המסחריים שברשותכם, וחשוב לא פחות יודעת לרכז את כל הפעילות תחת חברת ניהול אחת, ובכך לחסוך לכם היזמים מאות אלפי שקלים בשנה, תוך עבודה בשילוב מושלם בין כל מערכות הבניין הקניון ו/או המרכז המסחרי. שיווק אחזקה ניהול זה לתת מענה מקיף לבעלי הקניון והבאים למרכזי קניות שכן גוף אחד מנהל אחד ולא מבחר חברות.

שם המשחק: שיווק,  שיווק ועוד הפעם שיווק:

תפקידה של חברת ניהול מקצועית הוא בין היתר שיווק שטחים מסחריים בקניון המרכז המסחרי ו/או הנכסים מניבים. זה  מתחיל בשיווק הנכסים ויצירת תמהיל נכון של חנויות במחירים מעולים לבעל הנכס, ממשיך בשיווק ויחסי ציבור בלתי פוסקים לנכסים שלכם והוא ממשיך ואף פעם לא מסתיים בשמירה על כמות הלקוחות הפוקדים את הנכס שלכם. איך עושים את זה נכון? איך יוצרים ביקושים בלתי פוסקים לחנויות המתפנות, רשימת המתנה לתפוסה מלאה של קהל כל יום כל היום? התשובה נמצאת בקשירה נכונה של כל הפרמטרים רק היא תביא להצלחה ניהולית כבירה.

חוויית לקוח: בטעם של עוד

ניהול תרבותי שיווקי יצירתי ומתקדם יביא את הקהל אל תוך הקניון, המרכז המסחרי אך גם ישאיר אותו בתוך הקניון כמשפך של מזומנים, שהרי אם לא יבזבז אצלך הוא יבזבז אצל השכן. יש להיות ערים גם למגמות ושינויי שוק, צריכות, מגמות, אופנה וכו', שכן ניהול טוב ידוע לקרוא את המפה עוד טרם האסון. ניהול טוב משאיר את המבנה רווחי ומוביל תמיד והכי חשוב, את הלקוח שמח, נהנה עם טעם של עוד ועוד. לעתים אף יש לשלב בין שירותים כדי לא לפספס את הקהל למתחרה.

מחירים: קופיקס אבל בסטייל:

בסקר שנערך בין אלפי פוקדים אשר פקדו את הקניון ו/או המרכז המסחרי נשאלו הבאים איזה פרמטר הכי חשוב לכם בקניון? במקום הראשון ניצח המחיר, שכן קונה שצריך לקנות נעליים ויודע שהוא מוצא את אותו נעל במחיר יותר טוב במקום אחר ישתלם לנסוע גם שעה נסיעה בשביל אותה נעל, שהרי נעל לא קונים כל יום.

מיקום: המיקום מעולה אך הצרכנים לא מגיעים:

אז בחרתם מיקום מיקום מיקום והקניון לא מביא קהל כפי שצפיתם. תמיד אפשר לעשות ריסטרט ולהתחיל את המחקר המתקן מהתחלה. כי אין לנו ברירה שאם נעשו טעויות אנו לא רוצים לשאת אותם על גבנו עד אין קץ ו/או עד פשיטת רגל של הקניון. שכן קניון ו/או מרכז מסחרי מנוהל מעולה ישביח את עצמו ואף יכול להימכר ברווחים מטורפים ו/או להניב רווחים יפים לבעליו.

אז זה ממש לא משנה איפה יהיה הקניון או המרכז המסחרי: בתל אביב, ברמת גן, בחיפה, בנתניה, ברמת השרון, בהרצלייה, בחדרה, בבאר שבע, בירושלים, במודיעין, בבית שמש, בקיסריה, בקריות, בנשר, בנהריה, בגבעתיים, בבני ברק, או בישראל.

מדוע חשוב שחברה רצינית ובעלת ניסיון תשווק ותנהל לך את הקמת הפרויקט המסחרי

אתה קבלן מצליח, יזם בנשמה, אחד כזה שלא נח לרגע, כדי למצוא את היעד הבא שלו

המפתח להצלחה שלך היא חברה שתדע להביא את החזון שלך אל הלקוח

המפתח לעשייה שלך היא חברה אשר תעשה עבורך את עבודת השיווק וניהול הלקוחות

המפתח להצלחה שלך היא חברה שתאפשר ליזום בשקט וביחד תצעדו אל הפרויקט הבא

המפתח להצלחה שלך היא חברה אשר מצד אחד תגדיל לך את הרווחיות בפרויקט ומצד שני תחסוך לך את עלויות האחזקה השיווק והמכירות

קיסר שיווק אחזקת מבנים ניהול נכסים תשמח להכיר לך את שיטת Total management. כל שנותר לך כעת הוא לחייג 1599-55-66-55 כדי לשמוע על רמה אחרת לגמרי של של חברות ניהול ואחזקת מבנים בישראל.

אחזקת מבנים – חברות אחזקה – ניהול נכסים מסחריים – ניהול שטחים מסחריים – ניהול השכרות – ניהול וועדי בתים – ניהול נכסים מניבים – ניהול קניונים – ניהול בניינים – שיווק וניהול מרכזים מסחריים – ניהול מגדלי משרדים – שיווק נכסים מסחריים למכירה והשכרה – ניהול לוגיסטי – ניהול ושיווק מתחמי ומגורי יוקרה – ניהול מרכזי הייטק – ניהול מרכזים מסחריים – ניהול מבנים מסחריים – ניהול חניונים – תחזוקת מוסדות ומבנים – ניהול מגדלי יוקרה – ניהול מגורי מגדלי יוקרה – ניהול קניונים – ניהול בתי מלון – אחזקות מבנים – ניהול מתחמי מגורים – ניהול מבנים ציבוריים – חברת ניהול נכסים – חברה לאחזקת מבנים – שרותים מיוחדםי

 חברות ניהול ואחזקת מבנים בשיטה המושלמת

מהי השיטה המושלמת של ניהול ואחזקת מבנים? מה תפקידן של חברות ניהול ואחזקת מבנים? איזה מבנים מנוהלים בשיטת Total management?

עוד קצת על קיסר ופועלה:

חברת קיסר שיווק אחזקה וניהול נכסים מתמחה בניהול ושיווק של כל סוגי הנכסים ללא תשלום ובפריסה ארצית.

חברת קיסר ניהול נכסים ואחזקה קיימת מעל עשור והיא מנהלת מעל 300 נכסים מכל הסוגים בהצלחה רבה.

ההתמחות של קיסר היא להוריד את כל כאבי הראש מבעל הנכס ולבצע את כל הניהול של הנכס במקצועיות ובשלמות, במקום בעל הנכס וללא שום תשלום.

לקיסר ידע וניסיון מעשי רב בתחום השיווק הניהול נדל"ן והליווי פרויקטים גדולים ומשמעותיים בתחום הניהול בתי מלון, קניונים, מרכזים מסחריים, מבני ציבור, מתחמי ומגורי יוקרה, דירות ונכסים פרטיים.

כבר בראשית דרכה החלה קיסר לגבש דרך פעולה חדשנית ושונה אשר מביאה איתה בשורה לשוק הניהול – המשימה שלנו הייתה ועודנה להוביל את תרבות השיווק והניהול הנדל"ן בישראל, תוך יצירת שירותים ופתרונות מתקדמים וחדשניים בשיטת הניהול המושלם. לכל פרויקט אפיון וצרכים משלו!

הצוות של  קיסר כולל: מנהלי נכסים, מנהלי אחזקות, אנשי מחקר, אנשי הנדסה, אנשי קריאטיב, אנשי יח"צ, משפטנים, מומחי שיווק ומכירות, אנשי מיתוג, אדריכלים, מעצבי פנים, אנשי אסטרטגיות, מומחי מדיה חברתית, שמאים, מנהלי פרויקטים, אנשי ביצוע, אנשי מערכות, כולם מובילים בתחומם.

שיטת הניהול של קיסר מבוססת בין היתר על ניהול מושלם, יצירתי, רזה, יעיל, ומתקדם!

בסקר האחרון שנועד למדוד את רמת השירות בחברה שנערך ע"פ חשבוניות ברצף זכתה קיסר בציון כולל של 9.67

נכסים מנוהלים ומשווקים בפריסה ארצית: מעל 300

תפוסה: 97%

כושר גבייה שכ"ד: 99%

שביעות רצון: 9.67

ההתמחויות שלנו: שיווק וניהול נכסים בשיטה המושלמת:

 • שיווק וניהול נכסים מכל הסוגים בשיטה המושלמת
 • ניהול דירות מכל הסוגים.
 • אחזקת וניהול נכסים מניבים
 • ניהול מתחמים של דירות יוקרה, מגורי יוקרה, מגדלים מגורים, מתחמי מגורים
 • אחזקה וניהול קניונים, מרכזים שטחים מבנים מסחריים מכל הסוגים
 • שיווק וניהול נכסי דירות בתי יוקרה מתחמי מגורי מגדלי יוקרה מכל הסוגים
 • ניהול מבנים שטחים ציבוריים כגון מוזיאונים תיאטראות מגדלים ועוד
 • ניהול פרויקטים בבניה: כגון תמ"א 38, פינוי בינוי, קבוצת רכישה ועוד
 • ניהול מגדלים מכל הסוגים כגון: משרדים, מגורים, מסחריים
 • שיווק פרויקטים חדשים למגורים ומסחריים
 • שירותי פרימיום לבעלי נכסים כגון: שירותי קונסיירז'

יש לך נכס להשכרה למכירה ? בניין ? דירה ? דירות ? בניין משרדים ? חנות? בית יוקרה ? בית יוקרה ? נכסי יוקרה? דירות יוקרה ? נכסים מניבים? שטחים מסחריים? מרכזים מסחריים? מבנים מסחריים? נכס מסחרי ? דירה להשקעה ? נכסים מסחריים ? דירות להשקעה ? השבחת נכסים ? דירת נופש? דירות לתקופת קצרות ? דירה ריקה פנויה ? בונה בית ? מחפש דירה לשקעה ?

מהיום אתה לא צריך לעבוד קשה העבר את הכאב ראש אלינו ותתקדם לחבילת שירות מושלמת ללא תשלום.

0% עמלות ותשלום  100% שירות והצלחה

אם הניהול של קיסר אתם יכולים לישון בשקט.

www.caesaer.co.il

info@caesar.co.il

שירות ארצי: 1599556655

קיסר שיווק ניהול אחזקת מבנים מרכזים קניונים בניינים ניהול נכסים היא החברה המומלצת לניהול נכסים ואחזקה בישראל:

ניהול נכסים מניבים, ניהול קניונים, אחזקה שיווק ניהול נכסים דירות, מסחריים מניבים, שטחים קניונים מרכזים מבנים בניינים בתל אביב, ניהול נכסים בישראל, בהרצליה, ניהול נכסים בנתניה, ניהול נכסים בחיפה, ניהול נכסים בראשון לציון, ניהול נכסים בגבעתיים, ניהול נכסים ברמת השרון, ניהול נכסים בקריות, ניהול נכסים בנשר, ניהול נכסים בקריית אונו, ניהול נכסים בפתח תקווה, ניהול נכסים בכפר סבא, ניהול נכסים בסביון, ניהול נכסים בהרצליה פיתוח, ניהול נכסים בבאר שבע, ניהול נכסים באילת, ניהול נכסים באשדוד, ניהול נכסים במודיעין, ניהול נכסים ביבנה, ניהול נכסים בזכרון יעקב, ניהול נכסים בבנימינה, ניהול נכסים ברעננה, ניהול נכסים בכפר סבא, ניהול נכסים בבני ברק, ניהול ברמת גן, ניהול נכסים בגבעתיים, ניהול נכסים בקיסריה, ניהול נכסים בחדרה, ניהול נכסים בירושלים, ניהול נכסים בבאר שבע, ניהול נכסים בטבריה, ניהול נכסים בצפון, ניהול נכסים בגוש דן, ניהול נכסים בבאר שבע, ניהול נכסים בשרון, ניהול נכסים במרכז, ניהול נכסים בכל הארץ, ניהול נכסים בנתניה, ניהול נכסים בחולון, ניהול נכסים בבת ים, ניהול נכסים בקריית חיים, ניהול נכסים בקריית מוצקין, ניהול נכסים ברמת גן, ניהול נכסים בקריית ים, ניהול נכסים בקריית אתא, ניהול נכסים בקריית ביאליק, ניהול נכסים בכפר שמריהו, ניהול נכסים בארסוף, ניהול נכסים ברישפון,  ניהול נכסים בהרצליה פיתוח, ניהול נכסים ברעננה, ניהול נכסים בכפר סבא, ניהול נכסים ברעננה, ניהול נכסים בהוד השרון, ניהול נכסים בחולון, ניהול נכסים בפתח תקווה, ניהול נכסים בבני ברק, , ניהול נכסים בבת ים, ניהול נכסים בהוד השרון, ניהול נכסים בראש העין, ניהול נכסים בפתח תקווה, ניהול נכסים באילת, ניהול נכסים בטבריה, בטירה, ניהול נכסים בעתלית, ניהול נכסים בבנימינה, ניהול נכסים בזיכרון יעקב, ניהול נכסים ביהוד, ניהול נכסים בעפולה, ניהול נכסים באור עקיבא, ניהול נכסים במכמורת, ניהול נכסים בכרמיאל, ניהול נכסים באבן יהודה, ניהול נכסים אבן יהודה, בתל מונד, בקדימה, בצורן, ניהול נכסים בצפון תל אביב, ניהול נכסים ברמת אביב, בלוד, ניהול נכסים בבית שמש, ניהול נכסים בקריית אונו, ניהול נכסים בארסוף, ניהול נכסים ביבנה, ניהול נכסים בזכרון יעקב, ניהול נכסים באשדוד, ניהול נכסים בחולון, ניהול נכסים בת"א, ניהול נכסים בכפר שמריהו, ניהול נכסים ברישפון, ניהול נכסים ב, ניהול נכסים ב, ניהול נכסים בישראל, ניהול נכסים בתל אביב, ניהול נכסים בנתניה, ניהול נכסים בבת ים, ניהול נכסים בראשון לציון, בפארק צמרת, בחוף הצוק, ניהול נכסים בקריית אונו, ניהול נכסים בנשר, ניהול נכסים ברעננה, ניהול נכסים בכפר סבא, ניהול נכסים ב, ניהול נכסים בתל אביב, ניהול מרכזים מסחריים, שיווק ניהול שטחים מסחריים, ניהול מבנים מסחריים, ניהול שיווק נכסי יוקרה בישראל ועוד

קיסר ניהול נכסים בניה והשקעות – דירות להשקעה וניהול כל סוגי הנכסים ובניה מ א-ת למכירה והשכרה ללא תשלום בכל הארץ!

15 שנות שירות וניסיון בכל הארץ.

חברה הגדולה והמומלצת ביותר לניהול נכסים וניהול פרויקטים בבניה בישראל.

טלפון ארצי: 1599-55-66-55

info@caesar.co.il

http://www.caesar.co.il

צת על קיסר שיווק וניהול כל סוגי הנכסים והפרויקטים לבניה בישראל ללא תשלום מצד בעלי הנכסים:

חברת קיסר שיווק וניהול נכסים בתל אביב ובישראל – הנה החברה האמינה המומלצת והמקצועית בישראל לניהול ושיווק כל סוגי נכסים, דירות, בניינים, מגורי יוקרה, בתי יוקרה, דירות להשכרה, דירות למכירה, השבחת נכסים, מתחמי דירות, תקופות קצרות, נכסים מושכרים, דירות להשקעה, מגדלי מגורים, בנייני משרדים, שטחים מסחריים, מבנים מסחריים, מרכזים מסחריים, קניונים, חניונים ועוד. חברת קיסר ניהול ושיווק נכסים קיימת 11 שנה בפריסה ארצית ומנהלת מעל 300 דירות נכסים ובניינים בישראל בהצלחה רבה. קיסר דוגלת בשירות אישי, ישר, שקוף ואמין. בסקר האחרון ע"פ חשבוניות ברצף זכתה קיסר ניהול ושיווק דירות ונכסים בסקר לקוחות בציון 9.67.

קיסר מעניקה ללקוחותיה שירות מושלם 24/7 הכולל את כל הטיפולים הכרוכים בשיווק וטיפול בנכס, כל זאת ללא תשלום של דמי ניהול ו/או עמלות תיווך. קיסר החברה היחידה אשר מעניקה שירותים מקיפים מהכנת הנכס להשכרה או מכירה ניקיון, שיפוץ, חוזים, הגנות משפטיות לבעלי הנכס מפני שוכרים, טיפול בכל התקלות, ריהוט, רשויות וצריכות, כך שבקיסר בעל הנכס לא עושה שום פעולה, וכל זאת ללא תשלום מצד הלקוח הן במכירה והן בהשכרה. קיסר נותנת שירות מקיף בערים מהצפון ועד הדרום: קיסר ניהול נכסים בירושלים, קיסר ניהול נכסים בתל אביב, קיסר ניהול נכסים בחיפה, קיסר ניהול נכסים בבני ברק, קיסר ניהול נכסים בנשר, קיסר ניהול נכסים בקריות, קיסר ניהול נכסים בחדרה, קיסר ניהול נכסים בקיסריה, קיסר ניהול נכסים בנתניה, קיסר ניהול נכסים בהרצליה, קיסר ניהול נכסים ברמת גן, קיסר ניהול נכסים בפתח תקווה, קיסר ניהול נכסים בירושלים, קיסר ניהול נכסים בראשון לציון, קיסר ניהול נכסים ברחובות, קיסר ניהול נכסים בבת ים, קיסר ניהול נכסים בקריית אונו, קיסר ניהול נכסים ברעננה, קיסר ניהול נכסים בפתח תקווה, רמת השרון, בבאר שבע, בסביון, כפר שמריהו, ועוד.

תחומי התמחות של קיסר שיווק וניהול נכסים: ניהול כל סוגי הנכסים והפרויקטים לבניה במקום אחד:

שיווק וניהול נכסים בתים דירות, שיווק פרויקטים למגורים חדשים, שיווק בתי דירות יוקרה, ניהול בנייני מגורים, ניהול מגורי יוקרה, ניהול מגדלי יוקרה, ניהול שטחי מסחר, ניהול מבנים, ניהול משרדים, ניהול דירות שכורות לטווח קצר, ניהול דירות להשקעה, שיווק ו ניהול בתי יוקרה, ניהול קניונים, ניהול בתי מלון, ניהול פרויקטים בבניה, ניהול נכסים, שיווק וניהול שטחי מסחר, שיווק וניהול מרכזים מסחריים, שיווק וניהול בנייני משרדים, ניהול מגורים, מגדלי משרדים, ניהול שטחי מסחר, ניהול מבני מסחר, ניהול משרדים, ניהול מרכזים מסחריים, שיווק נדל"ן, שיווק בתי יוקרה, שיווק שטחי מסחר, שיווק מגדלי יוקרה, ניהול פרויקטים בבניה, ניהול מרכזים מסחריים, שיווק דירות יוקרה ניהול דירות נופש בישראל

ניהול דירות מגורים, דירות שכורות פנויות, ניהול בתים פרטיים

ניהול מתחמי מגורים

ניהול מגדלי יוקרה

שיווק נכסי יוקרה

ניהול נכסי יוקרה

ניהול בניינים

אחזקת מבנים וניהול נכסים מכל הסוגים

ניהול מבנים מסחריים

ניהול שטחים מסחריים

ניהול מבנים לוגיסטיים

ניהול קניונים

ניהול אזורי תעשייה

ניהול מבני ציבור

ניהול קניונים

אחזקה ניהול נכסים מניבים

ניהול מבנים מסחריים

ניהול מרכזי קניות

ניהול פרויקטים

ניהול נכסים של תושבי ומשקיעי חוץ.
ניהול נכסים פנויים.
ניהול נכסים לרילוקיישן.

ניהול והשכרת נכסים לתקופות קצרות.
ניהול נכסים של אוכלוסיית גיל הזהב.
ניהול דירות עיזבון

אחזקת נכסים ודירות

אחזקת מבנים נכסים מניבים

ניהול מגורי יוקרה, בתי יוקרה, דירות יוקרה ומגדלי יוקרה

ניהול דירות רפאים
ניהול משרדים וחנויות

ניהול דירות לתקופות קצרות לטווח קצר

ניהול דירות להשקעה

ניהול תיקי השקעות למשקיעים בדירות להשקעה

השבחת נכסים וניהולם

ניהול חניונים, קניונים בתי מלון, קרקעות

ניהול נכסים מניבים

ניהול נכסים מושכרים להשכרה

ניהול קבוצות רכישה

ניהול פרויקטים בבניה מכל הסוגים בישראל

ניהול קבוצות רכישה

שיווק פרויקטים למגורים

שיווק נדל"ן

שיווק פרויקטים חדשים

שיווק נכסים מסחריים

קונסיירז'

Property Management Israel | Tel Aviv | Haifa | Jerusalem | Herzliya | Netanya | Assets | Apartments | Office buildings | Buildings | Residential buildings | Luxury Homes | Luxury Homes | Apartments For Rent | Rentals for short periods | luxury apartments israel

נשמח לענות על כל שאלה בטלפון 1599556655

www.caesar.co.il

info@caesar.co.il

https://www.facebook.com/caesar.co.il

 קרדיט לתמונה: אתר>Freepik

 

 

צור קשר

שם *

דואר אלקטרוני *

טלפון *

נושא

תוכן ההודעה


Please leave this field empty.

PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNjIwIiBoZWlnaHQ9IjM1MCIgc3JjPSJodHRwczovL3d3dy55b3V0dWJlLmNvbS9lbWJlZC9NVmVjSmpSWjRmdyIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=