כניסה


הרשם | שכחתי סיסמא
Webmail
 

ניהול נכסים או מתווכים? איך בוחרים חברה לניהול נכסים?

קיסר ניהול נכסים, מתווכים, בניה, דירות להשקעה, שיווק פרויקטים חדשים, ניהול פרויקטים, ניהול מתחמי יוקרה, יזמות www.caesar.co.il

מה עדיף ניהול נכסים או מתווכים ?

איך בוחרים חברה לניהול נכסים ?

שיש לך נכס אחד או הרבה נכסים מה תעדיף מתווך או מנהל נכסים?

מי החברה המקצועית והאמינה בישראל לניהול נכסים דירות בתי יוקרה ?

בעלי נכס להשכרה? אתם בטח שואלים את עצמכם את השאלה הבאה: מה עדיף לשכור את שירותיו של מתווך מקצועי או את שירותיהם של חברת ניהול נכסים? על ההבדל בין השניים והתאמתם השירות על פי הצרכים שלכם בכתבה שלפניכם.

מה ההבדל בין ניהול נכסים למתווכים ? ומה עדיף מתווך או מנהל נכס?

למכור או להשכיר דירה אינו הליך פשוט ומלווה בהוצאות לא קטנות בכלל… למכירת הדירה או השכרתה מלווים תהליכים כגון: טלפונים שמפריעים בעבודה, איתור קהל רוכשים, ניהול משא ומתן מקצועי וגישור, החתמת חוזים טובים, הוצאות של טיפול משפטי ועו"ד, הוצאות חניה ודלק, הוצאות עמלות תיווך, פתרון חסמים, בזבוז זמן, רהיטים, תיקונים שיפוצים ועוד.

לכן לא מעט בעלי נכסים מעדיפים לשכור את שירותיהם של מנהלי נכסים  לצרכיי מכירה או השכרת דירה.

ניהול נכסים או מתווכים? מה עדיף לקחת שאתם מוכרים או משכירים את הדירה?

הליך מכירה או השכרת דירה אינו הליך פשוט ומהיר. בעלי נכסים רבים מעדיפים להעניק בלעדיות לאנשי מקצוע שונים מתחום נדל"ן ובראשם מנהלי נכסים. הפנייה אל מנהלי הנכסים מעניקה לבעלי הנכס "שקט נפשי" בכל הקשור לאינטרסים שלו לאורך כל תהליך המכירה או ההשכרה, כאשר העבודה מתבצעת  על ידי אנשי המקצוע הטובים ביותר מתחום ניהול נכסים.

אחת החברות הגדולות בארץ לניהול נכסים להשכרה ומכירה הנה חברת קיסר – ניהול נכסים www.caesar.co.il   המציעה חבילת שירות מלאה ואדיאלית לניהול הדירה להשכרה ולמכירה בחינם וללא עמלות תיווך. החברה הנמצאת בפריסה ארצית מעניקה שירותים כוללים לניהול נכסים מלא גם בהשכרה וגם במכירה ללא תשלום דמי ניהול וללא עמלות תיווך.

לדוגמא: קיסר ניהול נכסים מעניקה לבעלי הנכסים בהשכרת הנכס במתנה וללא תשלום שירות 24/7 טיפול משפטי, ריהוט, תיקונים, קריאת מונים, טיפול בעברת המונים לרשויות פרסום שיווק ועוד חבילה אשר כוללת את כל מה שבעל נכס צריך במטרה להוריד מהם את כאבי הראש לכל אורך תקופת השכרת הנכס גם במצבים של בעיות עם השוכר. יוצא מצב שחברה מקצועית ואמינה מטרתה היא בעצם לא לטריד את בעל הנכס בשום דבר הקשור לדירה או הנכס.

לעומת זאת באותו שירות מתווך מעוניין בעמלת של חודש שכ"ד ונותן לבעל הנכס רק פרסום והצגת הנכס. ולאחר ההשכרה הוא בעצם יוצא מהתמונה.

גם במכירת הנכס ניכר שיש הבדלים רבים בין מתווכים לניהול נכסים וגם כאן קיסר מעניקה שירות כולל ללא תשלום של עמלות תיווך ולעומת זאת מתווכים מרוויחים 2% + מע"מ מבעל הנכס וגם מהקונה.

שירותי קיסר ניהול נכסים ודירות במכירה כוללים בין היתר:  שיווק מקיף ופרסום הכוללות פעולות רחבות יותר ממתווך, טיפול משפטי והסכם מול הקונה, עיצוב השבחה ושיפוץ הנכס או הנחות ענקיות על כל בעלי המקצוע לצרכי תחזוקה או שיפוץ הדירה, עזרה וייעוץ בקבלת משכנתא, תכנית שיווק ופרסום אישית לנכס וגם שיווק הנכס בכל אפיקי המדיה ועוד.

לעומת זאת מתווך רק מראה ומפרסם את הנכס וגובה גם מהמוכר וגם מהקונה.

המסקנה כיום, ניהול נכסים מהווה את הפתרון האפטימאלי לבעלי נכסים המעוניינים להשיג את התשואה המקסימלית לנכס שברשותם וכל זאת מבלי להיות מעורבים כלל בהליכי המכירה או ההשכרה. מסגרת ניהול נכסים דואגת לניהול כל מה שקשור בדירה ברמה השוטפת ומעמידה לרשות בעלי הנכס פתרון כולל ללא עלויות.

חשוב לציין! שתחום הניהול נכסים רחב ומשתנה מחברה לחברה בקשר לחבילות השירות אשר מוענקות לבעל הנכס או בקשר לעמלה מבעל נכס כך שרוב החברות נותנות חבילת שירות לא מושלמת ובעלות של בין 7% עד 15% דמי ניהול + מע"מ ובקיסר לעומת זאת החבילה מושלמת וללא עלות.

קצת עלינו:

חברת קיסר שיווק וניהול נכסים בתל אביב ובישראל – הנה החברה האמינה המומלצת והמקצועית בישראל לניהול ושיווק כל סוגי הנכסים הבניינים, מגורי יוקרה, בתי יוקרה, דירות להשכרה, דירות למכירה, השבחת נכסים, תקופות קצרות, נכסים מושכרים, דירות להשקעה, מגדלי מגורים בנייני משרדים, מסחר, שטחים, חניונים ועוד. חברת קיסר ניהול ושיווק נכסים קיימת 11 שנה בפריסה ארצית ומנהלת מעל 300 דירות נכסים ובניינים בישראל בהצלחה רבה. בסקר האחרון ע"פ חשבוניות ברצף זכתה קיסר ניהול ושיווק דירות ונכסים בסקר לקוחות בציון 9.67.

קיסר מעניקה ללקוחותיה שירות מושלם 24/7 הכולל את כל הטיפולים הכרוכים בשיווק וטיפול בנכס, כל זאת ללא תשלום של דמי ניהול ו/או עמלות תיווך. קיסר החברה היחידה אשר מעניקה שירותים מקיפים מהכנת הנכס להשכרה, ניקיון, שיפוץ, חוזים, הגנות משפטיות לבעלי הנכס מפני שוכרים, טיפול בכל התקלות, ריהוט, רשויות וצריכות, כך שבקיסר בעל הנכס לא עושה שום פעולה, וכל זאת ללא תשלום מצד הלקוח הן במכירה והן בהשכרה. קיסר נותנת שירות מקיף בערים מהצפון ועד הדרום: קיסר ניהול נכסים בירושלים, קיסר ניהול נכסים בתל אביב, קיסר ניהול נכסים בחיפה, קיסר ניהול נכסים בבני ברק, קיסר ניהול נכסים בנשר, קיסר ניהול נכסים בקריות, קיסר ניהול נכסים בחדרה, קיסר ניהול נכסים בקיסריה, קיסר ניהול נכסים בנתניה, קיסר ניהול נכסים בהרצליה, קיסר ניהול נכסים ברמת גן, קיסר ניהול נכסים בפתח תקווה, קיסר ניהול נכסים בירושלים, קיסר ניהול נכסים בראשון לציון, קיסר ניהול נכסים ברחובות, קיסר ניהול נכסים בבת ים, קיסר ניהול נכסים בקריית אונו, קיסר ניהול נכסים ברעננה, רמת השרון, בבאר שבע, בסביון, כפר שמריה, ועוד.

תחומי התמחות של קיסר שיווק וניהול נכסים:

שיווק וניהול נכסים בתים דירות, שיווק פרויקטים למגורים חדשים, ניהול בנייני מגורים, ניהול מגורי יוקרה מגדלי יוקרה, ניהול שטחי מסחר, ניהול מבנים, ניהול משרדים, ניהול דירות שכורות לטווח קצר, ניהול דירות להשקעה, ניהול בתי יוקרה, ניהול קניונים, ניהול בתי מלון, ניהול פרויקטים בבניה, שיווק וניהול שטחי מסחר, שיווק וניהול מרכזים מסחריים, שיווק וניהול בנייני משרדים, ניהול מגורים, מגדלי משרדים, ניהול שטחי מסחר, ניהול מבני מסחר, ניהול משרדים, ניהול מרכזים מסחריים, שיווק נדל"ן, שיווק בתי יוקרה, שיווק שטחי מסחר, שיווק מגדלי יוקרה, ניהול פרויקטים בבניה,

ניהול דירות מגורים, דירות שכורות ופנויות, וניהול בתים פרטיים,

ניהול נכסים של תושבי ומשקיעי חוץ.
ניהול נכסים פנויים.
ניהול נכסים לרילוקיישן.

ניהול והשכרת נכסים לתקופות קצרות.
ניהול נכסים של אוכלוסיית גיל הזהב.
ניהול דירות עיזבון.

ניהול דירות רפאים
ניהול משרדים וחנויות.

ניהול דירות לתקופות קצרות לטווח קצר

ניהול דירות להשקעה

ניהול תיקי השקעות למשקיעים בדירות להשקעה

השבחת נכסים וניהולם

ניהול חניונים, קניונים בתי מלון, קרקעות

ניהול נכסים מושכרים

ניהול פרויקטים בבניה בישראל

Property Management Israel | Tel Aviv | Haifa | Jerusalem | Herzliya | Netanya | Assets | Apartments | Office buildings | Buildings | Residential buildings | Luxury Homes | Luxury Homes | Apartments For Rent | Rentals for short periods

 

נשמח לענות על כל שאלה בטלפון 1599556655

www.caesar.co.il

https://www.facebook.com/caesar.co.il

 

 

צור קשר

שם *

דואר אלקטרוני *

טלפון *

נושא

תוכן ההודעה


Please leave this field empty.

PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNjIwIiBoZWlnaHQ9IjM1MCIgc3JjPSJodHRwczovL3d3dy55b3V0dWJlLmNvbS9lbWJlZC9NVmVjSmpSWjRmdyIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=