כניסה


הרשם | שכחתי סיסמא
Webmail
 

בבעלותכם נכסים? אתם חייבים להחליף את החברה לניהול נכסים שלכם

קיסר קיסר ניהול נכסים, מתווכים, בניה, דירות להשקעה, שיווק פרויקטים חדשים, ניהול פרויקטים, ניהול מתחמי יוקרה, יזמות תגיות: , , , , , , , , , , , , ,

בבעלותכם נכסים? עשרת הסימנים שאתם חייבים להחליף את המנהל נכסים שלכם, או איך נזהה מנהל נכסים חאפר?

שפר עליכם מזלכם וירשתם דירות נכסים להשקעה?

עבדתם קשה ובבעלותכם בניין משרדים קניון מרכזים מסחריים?

אל תקלו ראש, אצל מנהל הנכסים יושבות ערבויות במיליוני שקלים, מספיק שנפלתם על עוקץ אותו מנהל נעלם ביום אחד לחוץ לארץ.

אז לא משנה איזה נכסים יש בבעלותכם אלה הטיפים החשובים ביותר שהגיע הזמן להחליף את החברה לניהול נכסים או המנהל נכסים שלכם.

ניהול נכסים בתל אביב, ניהול נכסים בהרצליה, ניהול נכסים ברמת גן, ניהול נכסים בחולון, ניהול נכסים בפתח תקווה, ניהול נכסים מסחריים, ניהול מרכזים מסחריים, ניהול נכסים ברעננה, ניהול נכסים ברמת השרון, ניהול נכסים בכפר סבא, ניהול נכסים בנתניה, ניהול נכסים מסחריים, ניהול כל סוגי הנכסים, ניהול נכסים בישראל

ראשית בדקו שהוא עובד על פי החוק קרי יש לו רישיון תיווך, האמנם מנהל הוא לא מתווך אבל בכל זאת, יש ברישיון תיווך מעין ביטחון שבבוא היום תוכלו להתלונן במידת הצורך (נקווה שלא) לרשם המתווכים במשרד המשפטים. כפיפות לחוק מגבילה אותו בקווים בחוקים נוספים שמחוקקים מעת לעת. למשל שכירות הוגנת.

שנית: בקשו ממליצים. למנהל נכסים טוב אמורים להיות לפחות 20 בעלי נכסים מכל סוג נכס שימליצו עליו בחוק. רק לסבר את האוזן קיסר ניהול נכסים עושה בין לקוחותיה סקרים פנימיים, ולפי הסקר האחרון זכתה קיסר ניהול נכסים בציון של 9.7. הסקר נערך ע"פ חשבוניות ברצף.

שלישית: שווי הנכס שלכם. בדקתם את כל הפרמטרים והגעתם למסקנה אולי ע"י שמאי ששווי הנכס שלכם שווה איקס. מנהל הנכסים בא ואומר לכם שהנכס שלכם שווה עוד מאתיים אלף למעלה או מאתיים אלף למטה. חשוב להבהיר מנהל נכסים הוא אינו שמאי ורק לשמאי ע"פ החוק מותר לעשות הערכות שווי. ולמה זה חשוב כי ישנם בעלי מקצוע שיגידו לכם כל מחיר כדי לקחת את העבודה אך אח"כ יתחילו התירוצים. נשמח ללמד כל לקוח לעשות הערכת שווי מדגמית אך תמיד נמליץ ללקוחות לקחת שמאי לצורך בדיקה מקיפה של המחיר המציאותי של הנכס שלו.

רביעית: האם המנהל נכסים בא לפגישה עם הסכמים וכל מה שחשוב לו שתחתמו? סימן לבאות. שימו לב פגישה ראשונה הנה פגישת הכרות היא לא פגישה לחתימה של הסכמים, יש עוד הרבה בדיקות שמנהל מקצועי צריך לעשות לפני שחותמים על ההסכם.

חמישית: סעיף חשוב. מה מנהל הנכסים נותן לכם? וכמה הוא רוצה על זה ? רוב החברות שאנו מכירים בשוק למשל שירותים משפטיים עולים אצלם כסף נוסף שלא נדבר על הכנת הנכס להשכרה ו/או מכירה, עו"ד לעסקה עולה עוד כסף, ריהוט ועוד, וברוב המקרים הם לוקחים בין 8% עד 15% דמי ניהול. לא כך בקיסר ניהול נכסים, בקיסר ניהול נכסים אנו דוגלים במתן שירות מושלם ללא שום תשלום. הזמן אותנו נספר לך איך אנו עושים את זה.

שישית: שיחה קלילה עם מנהל הנכס תבהיר כמה הוא מקצועי. למשל האם הוא מכיר את סביבת הנכס, שכונה, עיר רחוב וכו'. למשל האם עובד בניהול נכסים כעבודה שנייה או שמא יש לו משרד מסודר. האם הוא מבטיח לכם דברים שלא נשמעים לכם הגיוניים זה הזמן לברוח.

שביעית: חברים שקרים, אי זמינות, מצגי שווא הם סימן לבאות להתרחק מאש ברגע הראשון שזה קורה.

שמינית: המנהל שלנו רוצה להכניס שוכר ללא יכולת כלכלית וללא צ'יקים וגם ללא ערבים מסודרים. חברים להתרחק מאש.

תשיעית: המנהל שלנו אינו דואג למטלות, תקלות, דיירים, אחזקות, מערכות הנכס, הנכס ריק וכו' זה הזמן להחליף מנהל נכס. המנהל שלנו יודע רק לקבל דמי ניהול.

עשירית: למנהל שלנו אין משרד אין אבא ואין אמא. אין לו ניסיון ואף לא ניסיון משפטי.

ועוד טיפ חשוב לבדוק שכל ההבטחות רשומות בהסכם, שכן גם לפי ההסכם של אותה חברה ניתן לראות האם החברת ניהול נכסים רצינית.

מאחלים לכם שתרבו נכסים אך ללא דאגה בדיוק כמו לקוחותינו.

קיסר ניהול ואחזקת כל סוגי הנכסים המניבים.

עוד קצת על קיסר ופועלה:

קיסר שיווק וניהול נכסים מתמחה בניהול ושיווק של כל סוגי הנכסים ללא תשלום ובפריסה ארצית.

חברת קיסר ניהול נכסים קיימת מעל עשור והיא מנהלת מעל 300 נכסים מכל הסוגים בהצלחה רבה.

ההתמחות של קיסר היא להוריד את כל כאבי הראש מבעל הנכס ולבצע את כל הניהול של הנכס במקצועיות ובשלמות, במקום בעל הנכס וללא שום תשלום.

לקיסר ידע וניסיון מעשי רב בתחום השיווק הניהול נדל"ן והליווי פרויקטים גדולים ומשמעותיים בתחום הניהול בתי מלון, קניונים, מרכזים מסחריים, מבני ציבור, מתחמי ומגורי יוקרה, דירות ונכסים פרטיים.

כבר בראשית דרכה החלה קיסר לגבש דרך פעולה חדשנית ושונה אשר מביאה איתה בשורה לשוק הניהול – המשימה שלנו הייתה ועודנה להוביל את תרבות השיווק והניהול הנדל"ן בישראל, תוך יצירת שירותים ופתרונות מתקדמים וחדשניים בשיטת הניהול המושלם. לכל פרויקט אפיון וצרכים משלו!

הצוות של  קיסר כולל: מנהלי נכסים, מנהלי אחזקות, אנשי מחקר, אנשי הנדסה, אנשי קריאטיב, אנשי יח"צ, משפטנים, מומחי שיווק ומכירות, אנשי מיתוג, אדריכלים, מעצבי פנים, אנשי אסטרטגיות, מומחי מדיה חברתית, שמאים, מנהלי פרויקטים, אנשי ביצוע, אנשי מערכות, כולם מובילים בתחומם.

שיטת הניהול של קיסר מבוססת בין היתר על ניהול יצירתי, רזה, יעיל, ומתקדם!

בסקר האחרון שנועד למדוד את רמת השירות בחברה שנערך ע"פ חשבוניות ברצף זכתה קיסר בציון כולל של 9.67

נכסים מנוהלים ומשווקים בפריסה ארצית: מעל 300

תפוסה: 97%

כושר גבייה שכ"ד: 99%

שביעות רצון: 9.67

ההתמחויות שלנו: שיווק וניהול נכסים בשיטה המושלמת:

שיווק וניהול נכסים מכל הסוגים בשיטה המושלמת

  • ניהול דירות מכל הסוגים.
  • אחזקה ניהול נכסים מניבים
  • ניהול מתחמים של דירות יוקרה מגורי יוקרה
  • אחזקה וניהול קניונים מרכזים שטחים מבנים מסחריים מכל הסוגים
  • שיווק וניהול נכסי בתי יוקרה מתחמי מגורי מגדלי יוקרה מכל הסוגים
  • ניהול מבנים שטחים ציבוריים כגון מוזיאונים תיאטראות מגדלים ועוד
  • ניהול פרויקטים בבניה: כגון תמ"א 38, פינוי בינוי, קבוצת רכישה ועוד
  • ניהול מגדלים מכל הסוגים כגון: משרדים, מגורים, מסחריים
  • שיווק פרויקטים חדשים למגורים ומסחריים
  • שירותי פרימיום לבעלי נכסים כגון: שירותי קונסיירז'

יש לך נכס להשכרה למכירה ? בניין ? דירה ? דירות ? בניין משרדים ? חנות? בית יוקרה ? בית יוקרה ? נכסי יוקרה? דירות יוקרה ? נכסים מסחריים? מרכזים מסחריים? מבנים מסחריים? נכס מסחרי ? דירה להשקעה ? נכסים מסחריים ? דירות להשקעה ? השבחת נכסים ? דירת נופש? דירות לתקופת קצרות ? דירה ריקה פנויה ? בונה בית ? מחפש דירה לשקעה ?

מהיום אתה לא צריך לעבוד קשה העבר את הכאב ראש אלינו ותתקדם לחבילת שירות מושלמת ללא תשלום.

0% עמלות ותשלום  100% שירות והצלחה

אם הניהול של קיסר אתם יכולים לישון בשקט.

www.caesaer.co.il

info@caesar.co.il

שירות ארצי: 1599556655

 

צור קשר

שם *

דואר אלקטרוני *

טלפון *

נושא

תוכן ההודעה


Please leave this field empty.

PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNjIwIiBoZWlnaHQ9IjM1MCIgc3JjPSJodHRwczovL3d3dy55b3V0dWJlLmNvbS9lbWJlZC9NVmVjSmpSWjRmdyIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=